من یک اسلیترینی هستم :)

t00fun

Lily is my name, and I am a muggle-born But that doesn't make me less of a witch I have a heart of gold, and a mind of steel I can brew any potion, and cast any spell I am a Gryffindor, brave and loyal I stand by my friends, and defy my foes I am a Potter, married to James He is my soulmate, and Harry is our son I am an Order member, fighting for the light I face the Dark Lord, with courage and might

چوب چوب‌دستی من سپیدار:

چوب مناسب چوب‌دستی سازی درخت سپیدار سفید و خوش طرح است و همه‌ی چوب‌دستی‌سازها به خاطر شباهتش به عاج فیل و عملکرد جادویی معمولا خارق‌العاده‌اش، ارزش زیادی برای آن قائل می‌شوند. صاحب شایسته چوب‌دستی سپیدار معمولا یک دوئل‌کننده ماهر است یا مقدر شده که اینطور باشد، زیرا چوب‌دستی سپیدار یکی از آن چوب‌دستی‌هایی است که مخصوصا مناسب جادوهای نظامی و جنگی است. مشهور است که یک باشگاه دوئل بد نام و مرموز قرن هجدمی که نام خود را نیزه‌های نقره‌ای گذاشته بوده، تنها کسانی را می‌پذیرفته که چوب‌دستی سپیدار داشته‌ باشند. بر اساس تجربه من صاحبان چوب‌دستی‌های سپیدار معمولا افرادی با ذهن نیرومند و مصمم هستند و بیش از بقیه جذب ماموریت‌ها و دستورات جدید می‌شوند: این چوب‌دستی برای انقلابیون است.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.