من یک هافلپافی هستم :)

چوب چوب‌دستی من چنار:

چوبدستی چنار، فرآیند یافتن چوبدستی را تبدیل به عطشی برای تجربه‌های جدید می‌کند و در عین حال اگر فرد درگیر فعالیت‌های پوچ شود، می‌تواند استعدادهای او را تباه کند. از ویژگی‌های این چوبدستی‌های زیبا آن است که در صورتی که خسته و بی‌حوصله شوند، آتش گرفته و خاکستر می‌شوند. برای همین بسیاری از ساحره‌ها و جادوگرانی که پا به میانسالی می‌گذارند، هنگامی که پشت سر هم با چوبدستی خود دمپایی‌هایشان را فرا می‌خوانند، از سوختن چوبدستی مورد اعتمادشان مبهوت و شوکه می‌شوند. همان طور که متوجه شدید، صاحب ایده‌آل چوبدستی چنار فردی کنجکاو، با انرژی و ماجراجوست. زمانی که این چوبدستی به دست همچین صاحبی برسد، ظرفیت‌های بالایی از یادگیری و تطابق پذیری از خود نشان می‌دهد که آن را در جایگاه شایسته‌ای در بین چوبدستی‌های بسیار باارزش جهان قرار داده است.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.