من یک گریفیندوری هستم :)

...Follow the light

چوب چوب‌دستی من اقاقیا:

یک چوب چوب‌دستی بسیار غیرمعمولی که توانسته‌ام از آن چوب‌دستی‌های ناقلایی بسازم که معمولا از جادو کردن برای کسی غیر از صاحبشان خودداری می‌کنند و بهترین عملکردشان را از همه به جز با استعداد‍‌ترین افراد، دریغ می‌کنند. این حساسیت باعث شده برایشان سخت مشتری پیدا شود و من فقط تعداد کمی از آن‌ها را در انبار برای ساحران و ساحره‌هایی نگه می‌دارم که از ظرافت کافی برخوردارند. اقاقیا برای جادوهایی که معمولا به عنوان جادوهای بی‌مغز و پر هیاهو شناخته می‌شوند، مناسب نیست. چوب‌دستی اقاقیا زمانی که با صاحبش به خوبی هماهنگ شود از پس هر قدرتی بر می‌آید، هرچند که معمولا به خاطر طبیعت عجیب و غریبش دست کم گرفته می‌شود.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.