من یک اسلیترینی هستم :)

youchan

پرفسور سوروس اسنیپ یکی از افتخارات گروه اسلیتیرین هستش زنده باد اسلیترین

چوب چوب‌دستی من شاه بلوط:

شاه بلوط چوبی کمیاب و چندوجهی است که ویژگی‌‌هایش بسته به هسته چوب‌دستی بسیار متنوع بوده و از شخصیت مالکش تاثیر زیادی می‌پذیرد. چوب‌دستی شاه بلوط جذب ساحران و ساحره‌هایی می‌شود که در تربیت موجودات جادویی مهارت دارند، کسانی که در علم گیاه‌شناسی استعداد خارق‌العاده‌ای دارند و آن‌هایی که طبیعتا بلندپرواز هستند. با این حال این چوب‌دستی زمانی که با ریسه قلب اژدها همراه می‌شود، مناسب‌ترین فرد را از بین کسانی پیدا می‌کند که دیوانه‌ی اشیای لوکس و قیمتی‌اند و کمتر از چیزی که باید به آن اهمیت می‌دهند که آن‌ اشیا را چگونه به دست می‌آورند. در نقطه مقابل، سه رئیس پی در پی ویزنگاموت صاحب چوب‌دستی شاه بلوط با موی تک شاخ بوده‌اند، زیرا این ترکیب تمایل شدیدی به کسانی دارد که به تمامی زوایای عدالت علاقه‌مند هستند.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.