من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من بلوط سرخ:

معمولا این گفته احمقانه را می‌شنوید که بلوط سرخ نشانه‌ای تردیدناپذیر از تندخویی دارنده‌اش است. در واقع، فرد مناسب چوب‌دستی بلوط سرخ مجذوب سرعت بالای غیرمعمولی آن می‌شود و همین باعث شده که این چوب‌دستی برای دوئل کردن بی عیب و نقص باشد. من دریافته‌ام که صاحب ایده‌آل این چوب‌دستی فردی حرفه‌ای، باهوش و سازگار، عموما خالق افسون‌های متمایز و برجسته و زن یا مرد خوبی است که هر کسی در نبرد باید در کنار خود داشته باشد. از نظر من چوب‌دستی‌های بلوط سرخ جزو زیباترین چوب‌دستی‌ها هستند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.