من یک گریفیندوری هستم :)

چوب چوب‌دستی من گردوی سیاه:

گردوی سیاه که کمتر از چوب‌دستی گردوی استاندارد رواج دارد، به دنبال صاحبی خوش استعداد و با بصیرتی قدرتمند می‌گردد. گردوی سیاه چوبی بسیار زیباست اما به راحتی نمی‌توان بر آن تسلط پیدا کرد. این چوب یک ویژگی عجیب برجسته دارد و آن این است که به طرز عجیبی با تضادهای درونی جادوگر هماهنگ می‌شود و اگر دارنده‌اش به هر نوعی بخواهد خود را فریب دهد، قدرتش را به طرز چشمگیری از دست می‌دهد. اگر ساحر یا ساحره نتواند یا نخواهد با خود یا دیگران رو راست باشد، چوب‌دستی نمی‌تواند خوب عمل کند و برای اینکه قدرت قبلی‌اش را دوباره به دست آورد باید با صاحبی جدید هماهنگ شود. این چوب‌دستی پس از جفت شدن با افراد بی‌ریا و خودآگاه، تبدیل به یکی از وفادارترین و تاثیرگذارترین چوب‌دستی‌ها، با استعدادی خاص در تمام انواع سحر و جادو می‌شود.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.