من یک گریفیندوری هستم :)

چوب چوب‌دستی من سیاه کاج:

سیاه کاج که چوبی قدرتمند، با دوام و خوش‌رنگ است، از دیرباز به عنوان یک چوب چو‌ب‌دستی جذاب و توانمند به آن بها داده می‌شده است. شهرت آن به اینکه به دارنده‌اش شجاعت و اعتماد به نفس می‌دهد باعث شده که میزان تقاضای آن همواره بیشتر از عرضه باشد. با این حال این چوب‌دستی پر طرفدار به سختی صاحب ایده‌آل خود را پیدا می‌کند و کار کردن با آن بیش از آنچه اکثریت مردم تصور می‌کنند، سخت است. من دریافته‌ام که این چوب همیشه چوب‌دستی‌هایی با استعدادهای نهفته و عملکردهای غیرمنتظره می‌سازد که خصوصیات فردی که شایسته داشتن آن است را نیز توصیف می‌کند. معمولا ساحر یا ساحره‌ای که مناسب چوب‌دستی سیاه کاج است تا زمانی که یک جفت‌‌شدگی استثنایی با این چوب‌دستی نداشته باشد، نمی‌تواند متوجه حد و حدود استعدادهای قابل توجه خود شود.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.