من یک گریفیندوری هستم :)

چوب چوب‌دستی من سپیدار:

چوب مناسب چوب‌دستی سازی درخت سپیدار سفید و خوش طرح است و همه‌ی چوب‌دستی‌سازها به خاطر شباهتش به عاج فیل و عملکرد جادویی معمولا خارق‌العاده‌اش، ارزش زیادی برای آن قائل می‌شوند. صاحب شایسته چوب‌دستی سپیدار معمولا یک دوئل‌کننده ماهر است یا مقدر شده که اینطور باشد، زیرا چوب‌دستی سپیدار یکی از آن چوب‌دستی‌هایی است که مخصوصا مناسب جادوهای نظامی و جنگی است. مشهور است که یک باشگاه دوئل بد نام و مرموز قرن هجدمی که نام خود را نیزه‌های نقره‌ای گذاشته بوده، تنها کسانی را می‌پذیرفته که چوب‌دستی سپیدار داشته‌ باشند. بر اساس تجربه من صاحبان چوب‌دستی‌های سپیدار معمولا افرادی با ذهن نیرومند و مصمم هستند و بیش از بقیه جذب ماموریت‌ها و دستورات جدید می‌شوند: این چوب‌دستی برای انقلابیون است.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.