من یک اسلیترینی هستم :)

Jana Riddle

جانا ریدل هستم:) یک اسلیترینی✓

چوب چوب‌دستی من گلابی:

این چوب طلایی رنگ چوب‌دستی‌ای برای جادوهای قدرتمندِ پر زرق و برق می‌سازد که بهترین عملکردش را در دستان افراد مهربان، بخشنده و خردمند نشان می‌دهند. دارندگان چوب‌دستی‌های گلابی بر اساس تجربه من معمولا محبوب و شناخته شده هستند. من حتی یک نمونه از اینکه یک چوب‌دستی گلابی در دستان جادوگری سیاه یافت شده باشد، سراغ ندارم. چوب‌دستی‌های گلابی از جمله ارتجاعی‌ترین چوب‌دستی‌ها هستند و من معمولا شاهد آن بوده‌ام که حتی پس از سال‌ها استفاده سنگین، هنوز ظاهری تر و تازه داشته‌اند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.