من یک اسلیترینی هستم :)

...Always

چوب چوب‌دستی من آبنوس:

این چوب سیاه رنگ ظاهر و شهرتی تحسین‌برانگیز دارد و در سطح بالایی مناسب تمامی جادوهای مبارزه‌ای و تغییر شکل است. آبنوس در دستان کسانی خوشحال و شاد است که شجاعت خودشان بودن را دارند. دارندگان چوب‌دستی آبنوس که معمولا افراد ناسازشگر، منحصر به فرد و کسانی هستند که به راحتی با شرایط ناآشنا کنار می‌آیند، هم در میانِ رده‌های مختلف محفل ققنوس و هم در بین مرگ‌خواران دیده می‌شوند. بر اساس تجربه من چوب‌دستی آبنوس با کسانی به خوبی هماهنگ می‌شود که بدون توجه به فشارهای بیرونی، به عقایدشان عمیقا پایبند هستند و به راحتی از اهدافشان دست نمی‌کشند.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.