من یک ریونکلایی هستم :)

چوب چوب‌دستی من شاه بلوط:

شاه بلوط چوبی کمیاب و چندوجهی است که ویژگی‌‌هایش بسته به هسته چوب‌دستی بسیار متنوع بوده و از شخصیت مالکش تاثیر زیادی می‌پذیرد. چوب‌دستی شاه بلوط جذب ساحران و ساحره‌هایی می‌شود که در تربیت موجودات جادویی مهارت دارند، کسانی که در علم گیاه‌شناسی استعداد خارق‌العاده‌ای دارند و آن‌هایی که طبیعتا بلندپرواز هستند. با این حال این چوب‌دستی زمانی که با ریسه قلب اژدها همراه می‌شود، مناسب‌ترین فرد را از بین کسانی پیدا می‌کند که دیوانه‌ی اشیای لوکس و قیمتی‌اند و کمتر از چیزی که باید به آن اهمیت می‌دهند که آن‌ اشیا را چگونه به دست می‌آورند. در نقطه مقابل، سه رئیس پی در پی ویزنگاموت صاحب چوب‌دستی شاه بلوط با موی تک شاخ بوده‌اند، زیرا این ترکیب تمایل شدیدی به کسانی دارد که به تمامی زوایای عدالت علاقه‌مند هستند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.