من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من سدر:

هر بار که شخصی را با چوب‌دستی سدر می‌بینم، متوجه قدرت و صلابت شخصیت و وفاداری‌ غیر معمول در او می‌شوم. پدر من، جرویس اولیوندر، همیشه می‌گفت: «هیج وقت نمی‌تونی حمل‌کننده سدر رو گول بزنی» و من با او موافقم: چوب‌دستی سدر بی‌نقص‌ترین خانه برای خود را جایی می‌داند که در آنجا احساس و زیرکی وجود داشته باشد. من حتی پا را از پدرم فراتر می‌گذارم و می‌گویم که هنوز هیچ صاحب چوب‌دستی سدری ندیده‌ام که دوست داشته باشم با او در بیفتم، به خصوص اگر آسیبی به یکی از عزیزانش رسیده باشد. ساحر یا ساحره‌ای که به خوبی با سدر هماهنگ شده پتانسیل آن را دارد که تبدیل به دشمنی ترسناک شود و معمولا باعث تعجب شدید کسانی می‌شود که بدون فکر آن‌ها را به مبارزه طلبیده‌اند.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.