من یک هافلپافی هستم :)

من یکی از طرفداران سخت هری پاتر هستم - لینک شخصی من

چوب چوب‌دستی من چنار:

چوبدستی چنار، فرآیند یافتن چوبدستی را تبدیل به عطشی برای تجربه‌های جدید می‌کند و در عین حال اگر فرد درگیر فعالیت‌های پوچ شود، می‌تواند استعدادهای او را تباه کند. از ویژگی‌های این چوبدستی‌های زیبا آن است که در صورتی که خسته و بی‌حوصله شوند، آتش گرفته و خاکستر می‌شوند. برای همین بسیاری از ساحره‌ها و جادوگرانی که پا به میانسالی می‌گذارند، هنگامی که پشت سر هم با چوبدستی خود دمپایی‌هایشان را فرا می‌خوانند، از سوختن چوبدستی مورد اعتمادشان مبهوت و شوکه می‌شوند. همان طور که متوجه شدید، صاحب ایده‌آل چوبدستی چنار فردی کنجکاو، با انرژی و ماجراجوست. زمانی که این چوبدستی به دست همچین صاحبی برسد، ظرفیت‌های بالایی از یادگیری و تطابق پذیری از خود نشان می‌دهد که آن را در جایگاه شایسته‌ای در بین چوبدستی‌های بسیار باارزش جهان قرار داده است.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.