من یک اسلیترینی هستم :)

arcturus

im an animagus

چوب چوب‌دستی من راش:

فرد کاملا هماهنگ با چوب‌دستی راش اگر جوان باشد، عاقل‌تر از سن و سالش و اگر بالغ باشد، سرشار از درک و تجربه است. چوب‌دستی‌های راش برای افراد متعصب و کوته فکر بسیار ضعیف عمل می‌کنند. آن دسته از ساحران و ساحره‌هایی که بدون انطباق کامل با چوب‌دستی راش آن را در دست بگیرند (هنوز هم افراد زیادی آرزوی داشتن چوب‌دستی‌ای از جنس مرغوب‌ترین، شکوهمندانه‌ترین و با ارزش‌ترین چوب چوب‌دستی را دارند)، معمولا خودشان را به خانه اساتید چوب‌دستی‌سازی مانند من می‌رسانند و می‌خواهند دلیل کمبود قدرت چوب‌دستی زیبایشان را بدانند. زمانی که انطباق به خوبی صورت بگیرد، چوب‌دستی راش مستعد هنرمندی و ظرافتی است که به ندرت در دیگر چو‌ب‌ها دیده می‌شود و از همین حیث شهرت فراوانی دارد.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.