من یک اسلیترینی هستم :)

ayli

10 امتیاز برای گریفنیدور

چوب چوب‌دستی من سیب:

چوب‌دستی‌های چوب درخت سیب در تعداد بالا ساخته نشده‌اند. آن‌ها قدرتمند هستند و به درد صاحبی می‌خورند که ایده‌آل‌ها و اهداف بزرگی دارد، زیرا چوب این درخت اندکی با جادوی سیاه درهم آمیخته است. گفته می‌شود صاحب یک چوب‌دستی سیب دوست‌داشتنی و دراز عمر است و معمولا دیده‌ام که مشتریانی با جذابیت بزرگ شخصی، بهترین هماهنگی را در چوب‌دستی چوب درخت سیب می‌یابند. توانایی عجیب صحبت‌ کردن با سایر موجودات جادویی به زبان خودشان معمولا در میان صاحبان چوب‌دستی سیب دیده می‌شود، از جمله نویسنده مشهور کتاب «مردمان دریایی: راهنمایی جامع برای زبان و عاداتشان»: دیلن ماروود

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.