من یک هافلپافی هستم :)

hpblue

سلام.مثل همه دوستان اینجا یک پاترهد.۱۵ ساله که در این دنیا زندگی میکنم.حرف دیگه ای برای گفتن نیست - لینک شخصی من

چوب چوب‌دستی من سرخ‌چوب:

عرضه چوب سرخ‌چوب که مناسب چوب‌دستی باشد، با اینکه تقاضایش ثابت مانده، پایین است؛ زیرا مشهور است که این چوب‌دستی برای صاحبش خوشبختی می‌آورد. همانطور که در دانش چوب‌دستی‌سازی معمول است، عامه مردم حقیقت را برعکس می‌بینند: چوب‌دستی‌های سرخ‌‌چوب به خودی خود خوش‌شانسی‌آور نیستند، اما به شدت جذب ساحران و ساحره‌هایی می‌شوند که توانایی قابل تحسینی در روی پای خود ایستادن، گرفتن تصمیم درست و تبدیل کردن تهدیدها به فرصت دارند. ترکیب چنین جادوگری با چوب‌دستی سرخ‌چوب همیشه جذاب است و معمولا زمانی که چنین جفتی را به خارج از مغازه راهنمایی می‌کنم، انتظار دارم که خبر شاهکار هیجان‌انگیزی از آن‌ها بشنوم.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.