من یک اسلیترینی هستم :)

lilith.mb1997

جادوگر گمشده هاگوارتز

چوب چوب‌دستی من افرا:

معمولا شاهد این موضوع بوده‌ام که افراد منتخب چوب‌دستی‌ها افرا، کاشفان و جهانگردان هستند. این چوب‌دستی‌ها از آن چوب‌دستی‌هایی نیستند که در خانه بمانند و جاه طلبی را در جادوگرشان ترجیح می‌دهند. در غیر این صورت جادویشان سنگین و بی حس و حال می‌شود. چالش‌های تازه و تغییرات مداوم در محل باعث می‌شود که این چوب‌دستی شروع به درخشش کند و همانطور که با همراهشان رشد می‌کنند، توانایی و وقار خود را به نمایش بگذارند. افرا چوبی زیبا و خواستنی است و چوب افرایی که می‌توان با آن چوب‌دستی ساخت قرن‌های زیادی است که در زمره گران‌قیمت‌ترین چوب‌ها قرار دارد. برای مدت‌های طولانی داشتن چوب‌دستی افرا به خاطر شهرت دارندگان معروفش، نشان شأن و مقام بود.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.