من یک گریفیندوری هستم :)

nevil longbottom

فارغ التحصیل هاگوارتز(سال ۹۴) توی ریونکلا سورت بندی شدم ولی به کلاه گروه بندی گفتم که میخوام گریفندور باشم چون شجاع هم هستم پذیرفت. در حال حاضر پروفسور آموزش زبان انگلیسی به فارسی زبانان (در برج آموزش زبان به خارجی زبانان) هستم . ما تو کلاسمون قراره کتاب هری پاتر رو به زبان اصلی بخونیم و همینطوری خیلی شیرین و راحت زبان انگلیسی یاد بگیریم. اگر اطلاعات بیشتر میخوای به کانال تلگرام کلاسمون سر بزنید فقط اگر علاقه مندید زودتر به ما ملحق شید چون کلاس ما تازه داره شروع میشه. @learneglishinHogwarts این آدرس پیج ما در تلگرامه منتظرتونم.

چوب چوب‌دستی من کاج:

چوب‌دستی کاج با آن خطوط صاف و منظمش همیشه صاحب مستقل و تنهایی را انتخاب می‌کند که معمولا به عنوان فردی گوشه‌گیر، کنجکاوی برانگیز و شاید مرموز شناخته می‌شود. چوب‌دستی‌های کاج دوست دارند که خلاقانه به کار گرفته شوند و بر خلاف برخی از چوب‌دستی‌ها، بدون هیچ مقاومتی خود را با روش‌ها و طلسم‌های جدید وفق می‌دهند. بسیاری از چوب‌دستی‌سازها اصرار دارند که چوب‌دستی‌های کاج می‌توانند عمر طولانی را در سرنوشت یک فرد تشخیص دهند و برای چنین فردی بهترین عملکرد را دارند. من نیز این موضوع را تایید می‌کنم زیرا من هم به شخصه هیچ صاحب چوب‌دستی کاجی را نمی‌شناسم که جوان مرگ شده باشد. چوب‌دستی کاج از آن دسته چوب‌دستی‌هایی است که بسیار به جادوهای غیرکلامی حساسند.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.