من یک اسلیترینی هستم :)

nora_203010

Slow, quick, introverted

چوب چوب‌دستی من نارون:

باور بی پایه و اساسی که می‌گوید تنها اصیل زاده‌ها می‌توانند به کمک چوب‌دستی نارون جادو کنند، بی‌شک توسط برخی از صاحبان چوب‌دستی نارون ساخته شده که به دنبال اثبات اعتبار خونشان بوده‌اند، زیرا من جفت شدن‌های بی نظیری بین چوب‌دستی‌های نارون و مشنگ‌زاده‌ها دیده‌ام. حقیقت این است که چوب‌دستی نارون صاحبی را ترجیح می‌دهد که شخصیت، مهارت جادویی و اندکی وقار ذاتی داشته باشد. نارون در میان تمام چوب‌‌های چوب‌دستی، بر اساس تجربه من، کمترین حادثه را به وجود می‌آورد، کمترین خطاهای احمقانه را دارد و زیباترین جادوها و افسون‌ها را ایجاد می‌کند. این چوب‌دستی‌ها پیچیده بوده و در سطح بالایی قرار دارند و زمانی که در دستان اهلش قرار بگیرند، توانایی جادوهای پیشرفته سطح بالا را دارند (که باز هم این موضوع باعث شده این چوب‌دستی بین کسانی که از فلسفه اصیل‌زادگی حمایت می‌کنند، خواهان زیادی داشته باشد).

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.