من یک هافلپافی هستم :)

چوب چوب‌دستی من راش:

فرد کاملا هماهنگ با چوب‌دستی راش اگر جوان باشد، عاقل‌تر از سن و سالش و اگر بالغ باشد، سرشار از درک و تجربه است. چوب‌دستی‌های راش برای افراد متعصب و کوته فکر بسیار ضعیف عمل می‌کنند. آن دسته از ساحران و ساحره‌هایی که بدون انطباق کامل با چوب‌دستی راش آن را در دست بگیرند (هنوز هم افراد زیادی آرزوی داشتن چوب‌دستی‌ای از جنس مرغوب‌ترین، شکوهمندانه‌ترین و با ارزش‌ترین چوب چوب‌دستی را دارند)، معمولا خودشان را به خانه اساتید چوب‌دستی‌سازی مانند من می‌رسانند و می‌خواهند دلیل کمبود قدرت چوب‌دستی زیبایشان را بدانند. زمانی که انطباق به خوبی صورت بگیرد، چوب‌دستی راش مستعد هنرمندی و ظرافتی است که به ندرت در دیگر چو‌ب‌ها دیده می‌شود و از همین حیث شهرت فراوانی دارد.

مغز چوب‌دستی من تک‌شاخ:

موی تک‌شاخ معمولاً پایدارترین جادوها را تولید می‌کند، و کمتر از همه تحت‌الشعاع نوسانات و انسدادها قرار می‌گیرد. چوبدستی‌هایی که مغز تک‌شاخ دارند به طور کلی سخت‌تر از بقیه به جادوی سیاه روی می‌آورند. این چوبدستی‌ها وفادارتر از همه هستند، و معمولاً به اولین صاحب خود به شدت وفادار می‌مانند، چه جادوگر یا ساحره‌ی ورزیده‌ای باشد و چه نباشد.

نقاط ضعف جزئی موی تک‌شاخ آن است که آن‌ها قدرتمند‌ترین چوبدستی‌ها را نمی‌سازند (هر چند ممکن است جنس چوبدستی آن را جبران کند) و این که اگر شدیداً به صوت اشتباه استفاده شوند دچار سرخوردگی می‌شوند، به این معنی که ممکن است مو «بمیرد» و لازم باشد که آن را جایگزین کرد.