من یک اسلیترینی هستم :)

چوب چوب‌دستی من شاه بلوط:

شاه بلوط چوبی کمیاب و چندوجهی است که ویژگی‌‌هایش بسته به هسته چوب‌دستی بسیار متنوع بوده و از شخصیت مالکش تاثیر زیادی می‌پذیرد. چوب‌دستی شاه بلوط جذب ساحران و ساحره‌هایی می‌شود که در تربیت موجودات جادویی مهارت دارند، کسانی که در علم گیاه‌شناسی استعداد خارق‌العاده‌ای دارند و آن‌هایی که طبیعتا بلندپرواز هستند. با این حال این چوب‌دستی زمانی که با ریسه قلب اژدها همراه می‌شود، مناسب‌ترین فرد را از بین کسانی پیدا می‌کند که دیوانه‌ی اشیای لوکس و قیمتی‌اند و کمتر از چیزی که باید به آن اهمیت می‌دهند که آن‌ اشیا را چگونه به دست می‌آورند. در نقطه مقابل، سه رئیس پی در پی ویزنگاموت صاحب چوب‌دستی شاه بلوط با موی تک شاخ بوده‌اند، زیرا این ترکیب تمایل شدیدی به کسانی دارد که به تمامی زوایای عدالت علاقه‌مند هستند.

مغز چوب‌دستی من اژدها:

غالباً، ریسه‌ی قلب اژدها قدرتمندترین چوبدستی‌ها را می‌سازد، چوبدستی‌هایی که قادر به اجرای پرزحمت‌ترین افسون‌ها است. چوبدستی‌های اژدها این قابلیت را دارند که سریع‌تر از انواع دیگر یاد می‌گیرند. در صورتی که با پیروزی بر صاحب قبلی آن به دست آیند می‌توانند وفاداری خود را تغییر دهند، اما همیشه به شدت به صاحب فعلی خود وفادار هستند.

تجربه نشان داده چوبدستی اژدها راحت‌تر از بقیه به جادوی سیاه متمایل می‌شود، هر چند این کج‌روی به خودی خود توسط چوبدستی انجام نمی‌شود. همچنین از بین سه مغز بیشتر از بقیه نسبت به حوادث تأثیرپذیر است، و کمی دمدمی مزاج است.