من یک ریونکلایی هستم :)

چوب چوب‌دستی من ممرز:

چوب‌دستی من از ممرز ساخته شده و در کمال تواضع و فروتنی باید بگویم که ممرز ساحر یا ساحره‌‌ی با استعدادی را انتخاب می‌کند که عطش شدید و منحصر به فردی برای دانستن دارد، که برخی آن را وسواس فکری می‌نامند (گرچه من کلمه «بصیرت» را ترجیح می‌دهم) و همیشه به دنبال فهمیدن هستند. ممرز تقریبا سریع‌تر از تمامی چوب‌دستی‌ها خود را با سبک جادوی صاحبش وفق می‌دهد و آنقدر سریع و زیاد به شخص وابسته می‌شود که باقی افراد به سختی می‌توانند از آن حتی برای ساده‌ترین طلسم‌ها استفاده کنند. به همین ترتیب چوب‌دستی‌های ممرز قوانین شخصیتی دارنده‌هایشان را، هر چه که باشد، دریافت می‌کنند و از انجام هر کاری، چه خوب و چه بد، که با اصول دارنده‌‌شان تطابق نداشته باشد، سر باز می‌زنند. یک چوب‌دستی خوش تنظیم و با شعور.

مغز چوب‌دستی من ققنوس:

این کمیاب‌ترین نوع مغز است. پرهای ققنوس توانایی اجرای وسیع‌ترین محدوده‌ی جادو را دارند، با این حال ممکن است بیشتر از تک‌شاخ یا اژدها طول بکشد تا این را بروز دهند. این چوبدستی‌ها بیشترین ابتکار عمل را از خود نشان می‌دهند، گاهی اوقات به خودی خود عمل می‌کنند، خصوصیتی که بسیاری از جادوگران و ساحره‌ها آن را دوست ندارند.

چوبدستی‌های پر ققنوس همیشه در زمینه‌ی انتخاب صاحبان خود سخت‌گیرتر از همه هستند، چرا که موجودی که پر از آن گرفته شده یکی از مستقل‌ترین و غیروابسته‌ترین موجودات دنیاست. مطیع کردن و شخصی‌سازی این چوبدستی‌ها سخت‌تر از همه است، و معمولاً وفاداری آنان را به سختی می‌توان برد.