چکیده: در پایان قسمت اول جانوران شگفت‌انگیز، گلرت گریندل‌والد، جادوگر سیاه قدرتمند، به کمک نیوت اسکمندر در نیویورک دستگیر شد. اما گریندل‌والد با عملی کردن تهدیدش، موفق به فرار از بازداشت شده، شروع به گردآوری پیروانی برای خود می‌کند تا ساده‌ترین بخش از برنامه‌ی کارش را به انجام برساند: به قدرت رساندن جادوگرهای اصیل‌زاده برای حکومت بر دنیای غیرجادویی.
آلبوس دامبلدور در تلاش برای ممانعت از تحقق برنامه‌های گریندل‌والد، از نیوت، شاگرد سابقش در هاگوارتز، کمک می‌خواهد. نیوت، بی‌خبر از خطرهای پیشِ رو، بار دیگر موافقت به همکاری می‌کند. با اوج‌گیری تفرقه در دنیای جادویی، عشق و وفاداری محک می‌خورد و مرزبندی‌هایی، حتی میان اعضای خانواده‌ها و دوستان صمیمی، مشخص می‌شود .
دومین فیلمنامه‌ی جی. کی. رولینگ با تصویرسازی چشمگیر مینالیما، اتفاق‌هایی را که پیش‌تر به دنیای جادویی شکل داده‌اند وسعت می‌بخشد و با نیم‌نگاهی به داستان‌های هری پاتر، موجب خشنودی طرفداران کتاب‌ها و فیلم‌ها می‌شود.


۹ دیدگاه

   1. نه باید میگفتم به ترجمه وفادار نیست
    چون اگه مترجم ارباب حلقه ها رو نگاه کنی با دل و جون ترجمه کرده
    ولی خانوم اسلامیه نه!

 1. خانم جی.کی.رولینگ سری جانوران شگفت انگیز رو به خوبی سری هری پاتر ننوشته.البته درسته اسپین اف ها اکثرا از سری اصلی ضعیفترن،ولی خب میدونیم خانم رولینگ استعداد و مهارتی دارن که میتونستن و برای قسمت سوم این سری هنوزم میتونن داستان خارق العاده ای رو بنویسن و سنت شکنی کنن…
  اما انگار بعد هری پاتر انگیزه چندانی برای نوشتن از دنیای جادویی نداره،اون از فرزند نفرین شده که فقط رو داستان نظارت کرد(و کوچکترین نتیجش هم این شد که شخصیت رولاند ویزلی از یه دوست وفادار به یه ادم مست و پرت تبدیل شد!)و اینم از جانوران شگقت انگیز…

 2. سلام برای قسمت سوم جانواران شگفت انگیز باید منتظر فیلم باشیم‌یا فیلم‌رو از روی کتاب ساختن من اطلاعی در خصوص کتاب جانوران شگفت انگیز ندارم ک چطوری هست اگر راهنمایی کنین ممنون میشم.

  1. سری جانوران شگفت انگیز فیلمن که بعد از انتشار فیلمها متن فیلمنامه به صورت کتاب منتشر میشه برای همین باید منتظر فیلم باشی البته الان فکر کنم منتشر شده یک نسخه ی زیرنویس کره ای چسبیده ی فیلم سوم

 3. سلام. فیلم جانوران شگفت انگیز ادانه داره؟ من قسمت سوم دیدم. میتونه همینجا تمومش کنه و گریندل والد بزاره تو پیری برای هری پاتر:))

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *