در هشتمین قسمت از فصل زندانی آزکابان لوموس، خشایار، امید، شادی و میلاد درباره‌ی از قافله‌ی هاگزمید جاموندن، روز تنها موندن هری در هاگوارتس، گفتگوی تاثیرگذارش با پروفسور لوپین و البته یک هالووین پر ماجرای دیگه صحبت می‌کنن. حضور سیریوس بلک و فرار بانوی چاق.

پادکست لوموس برای ادامه فعالیت خودش به کمک شما نیاز داره. اگر دوست داشتید می‌تونین از طریق این لینک بصورت ارزی و ریالی از ما حمایت مالی کنین.

جهت ارتباط با ما می‌توانید از طریق podcast@wizardingcenter.com یا توییتر و اینستاگرام در ارتباط باشید.

اجراکنندگان: خشایار، شادی، امید و میلاد
مترجم: حسین غریبی
آهنگساز:
علی خانی
طرح کاور:
Jim Kay © Bloomsbury Publishing Inc
کپی‌رایت:
Warner Bros and J.K.Rowling
ارائه‌ای از وب‌سایت مرکز دنیای جادوگری و دمنتور

۲ دیدگاه

 1. با سلام و احترام
  چاپ هشتم ، سال ۱۳۸۰
  لوپین ابروهایش را درهم کشید و گفت: خب، برای این که فکر می کردم اگه لولوخورخوره با تو رو به رو بشه به شکل لرد ولدمورت در میاد.

 2. با سلام و خسته نباشید.
  در خصوص رفتار هرماینی با لوندر یه نکته به ذهنم خطور کرد که دقیقا یک سال پیش هری و رون خودشونو کشتن تا به هرماینی بفهمونن لاکهارت شیاد هستش ولی هرماینی احساسش رو به منطق ترجیح میداد.
  حالا با گذشت یک سال دو حالت رخ داده:
  ۱ – یا هرماینی انقدر پخته شده که احساسات شخصی رو وارد تفکرش و نظرش نسبت به بقیه نمیکنه.
  ۲ – به خاطر حس تنفرش نسبت به پروفسور تریلانی (دقیقا برعکس حسی که به پروفسور لاکهارت داشت) فارغ از واقعی یا غیرواقعی بودن مفهوم پیشگویی و کار درست بودن تریلانی ، داره اظهار نظر میکنه.

  ممنون از زحماتتون. امیدوارم روزی برسه وقتی جلو باگرت قرار میگیرید، باگرت بره رو حالت Searching…Please wait… و ارور تایم اوت بگیره معذرت خواهی کنه صحنه رو ترک کنه.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری مشخص شده‌اند *